+48.914834738
2019-01-22

Montaż naszych produktówMontaż naszych produktów

Nasza firma od samego początku swojej działalności zajmowała się kompleksową usługą obejmującą:

Pozostając przy wykwalifikowanej ekipie montażowej pragniemy zachęcić Państwa do korzystania z naszych profesjonanych usług montażu zarówno bram garażowych jak i ogrodzeń posesyjnych oraz przemysłowych. Na chwilę obecną skoncentrowaliśmy się na sprzedaży i montażu asortymentu najwyższej jakości firm Wiśniowski i Konsport. Produkty tych producentów gwarantują naszym klientom niezawodność, funkcjonalność, estetykę i bezpieczeństwo. Nasi montażyści bardzo cenią produkty tych producentów z uwagi na wysoką jakość materiałów, solidne wykończenie i bogatą gamę akcesoriów.

Zapraszamy klientów indywidualnych i instytucjonalnych do zapoznania się z naszą ofertą produktów oraz montażu. Podejmujemy się wielu zleceń na terenie kraju jak i za granicą. Działamy sprawnie, terminowo i zgodnie z sztuką zawodu. Do montażu używamy najlepszej jakości materiałów budowlanych z użyciem specjalistycznego sprzętu budowlanego. Potwierdzeniem naszych umiejętności montażowych są realizacje zamieszczone na naszej stronie internetowej.

W przypadku pytań odnośnie kompleksowych usług naszej firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48.602175730 lub kontaktu osobistego w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Polecamy.

«powrót