+48.914834738
2018-11-26

Nowość - niewidzialna skrzynka na listyNowość - niewidzialna skrzynka na listy

Najnowszą naszą nowością wśród akcesoriów ogrodzeniowych jest niewidzialna skrzynka na listy - Invisible Post Box firmy Konsport. Skrzynka idelanie komponuje się kolorystycznie z ogrodzeniem i nie odstrasza wizualnie. Jest kompaktybilna z modelami P82* oraz P102. Skrzynka przytwierdzona jest do przęsła lub furtki, gdzie od frontu widoczna jest jedynie cześć wrzutki na listy stając się tym samym w całości nie widzialna dla użytkownika. Jest to idealne i praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi skrzynek na listy.

Nasz produkt posiada wymiary 500x310x125 mm (wysokość, szerokość i głębokość), czyli rozmiarach większych niż format A4. Naszą skrzynkę można zamontować także na furtce, z wyjątkiem, kiedy furtka opiera się na mur. Invisible Post Box można dopasować kolorystycznie do każdego ogrodzenia poza modelami Pino oraz Noce.

Polecamy ogrodzenia firmy Konsport, które w połączeniu z naszym nowym produktem stworzą duet idealny. Ofertę ogrodzeń znajdą Państwo w zakładce oferta - ogrodzenia Konsport.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 602 175 730 oraz w siedzibie naszej firmy w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Polecamy.

«powrót