+48.914834738
2018-07-30

Automatyka do bram to wygoda i komfortAutomatyka do bram to wygoda i komfort

Chyba nikt z posiadaczy bramy garażowej nie wyobraża sobie życia bez sprawnej i szybkiej automatyki. Najczęściej doceniamy ją jak nas zawiedzie. Wtedy panika i złość ogarniają każdego.

Napędy do bram garażowych służą do automatycznego otwierania i zamykania drzwi garażowych. Do wyboru mamy napędy w wersjach zasilanych napięciem zmiennym 230V lub stałym 24V. Standardowe wyposażenie napędu zawiera: dwa siłowniki, nadajnik i odbiornik zdalnego sterowania, centralę sterującą, fotokomórki i lampę ostrzegawczą. Ale bramę można otworzyć i zamknąć tradycyjnym kluczykiem, ale czy w tych czasach to praktyczne?

Nasza oferta automatyki do bram garażowych zawiera napędy największych producentów w Polsce i na świecie, a do nich należą:

Na naszej stronie internetowej w zakładce usługi znajdą Państwo produkty tych firm. Natomiast w aktualnościach zamieszczamy najnowsze napędy i ich akcesoria, które weszły na rynek polski. Liczymy na Państwa zainteresowanie i zapraszamy do zakupu najlepszej automatyki do bram do naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Więcej informacji o naszej automatyce do bram udzielimy pod numerami telefonów +48 (91) 483 47 38 i mobile +48 602 175 730.

Polecamy.

«powrót