+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-09-02

Brama przemysłowa SlideProNasza oferta cały czas się powiększa o najwyższej jakości produkty firmy Wiśniowski. W naszym asortymencie bram przemysłowych pojawiła się brama SlidePro, która jest konstrukcją bram podwieszano-przesuwnych z nowoczesnym płaszczem z paneli stosowanych w bramach segmentowych. Brama prze...  więcej»

2015-08-30

Portal budowlany Cztery Ściany w sierpniu donosi o...Portal budowlany, którego jesteśmy sponsorem nieustająco rozwija się i wzbogaca o nowe treści. W sierpniu, jak co miesiąc, dawka informacji z branży budowlanej. W tym miesiącu dotyczącej głównie stolarki otworowej. Z pewnością warto zwrócić uwagę na poradnik dotyczący częstych b...  więcej»

2015-08-24

Najnowszy produkt firmy FAAC POLSKAW naszej ofercie pojawiła się nowość naszego wieloletniego dostawcy automatyki do bram firmy FAAC Polska - fotokomórki XP 20. Są to fotokomórki przeznaczone do bram wjazdowych. Fotokomórki XP 20 działają o zasięgu do 20m, mają funkcję automatycznej, pionowej kalibracji i poziomy kąt wi...  więcej»