+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-10-12

Automatyka do bram - co trzeba wiedzieć?Brama otwierana za pomocą elektryki to już standard w tych czasach. Na co zwrócić uwagę wybierając napęd do bramy? Napęd do bramy to niewielkie urządzenie, które montuje się pod sufitem garażu. Najlepiej wyboru dokonać wraz zakupem bramy. Sprzedający doradzi najlepiej jaki napęd będz...  więcej»

2015-09-30

Kolejny artykuł w portalu budowlanym Cztery ŚcianyNasz portal budowlany ciągle przybiera na wadze. Tym razem opublikowaliśmy artykuł o najczęstszych błędach przy montażu rynien, które popełniają fachowcy. Przeczytamy o błędach i z czego one wynikają oraz jakie skutki może mieć tak źle wykonany montaż rynien. Ponadto możemy pocz...  więcej»

2015-09-23

Siłownik Too do bramy skrzydłowejNasza firma oferuje Państwu nowość od producenta automatyki do bram firma Nice - siłownik Too do bramy skrzydłowej. Siłownik Too to trwałość i niezawodność w obsłudze i funkcjonowaniu. Korpus siłownika zbudowlany jest z aluminium, odlewany ciśnieniowo, pokryty epoksydowym lakierem, a o...  więcej»